27 Canadese ministerie

Zevenentwintig Canadese ministerie was het kabinet onder leiding van premier Paul Martin. Het beheerst Canada vanaf 12 december 2003 6 februari 2006, met inbegrip van de laatste vijf maanden van het 37ste Canadese Parlement en alle van de 38. De regering werd gevormd door de Liberale Partij van Canada.

Ministeries

  • premier
    • 12 december 2003 - 6 februari 2006: Paul Martin
  • Vice-premier
    • 12 december 2003 - 6 februari 2006: Anne McLellan
  • Minister van Landbouw en Agri-Food
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Bob Speller
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Andy Mitchell
  • Minister van de Atlantische Canada Opportunities Agency
    • 12 december 2003 - 6 februari 2006: Joe McGuire
  • Minister van Canadees Erfgoed
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Hélène Scherrer
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Liza Frulla
  • Minister van Burgerschap en Immigratie
    • 12 december 2003 - 13 januari 2005: Judy Sgro
    • 14 januari 2005 - 6 februari 2006: Joseph Volpe
  • Minister van Economische Ontwikkeling Bureau van Canada voor de Regio's van Quebec
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Jacques Saada
  • Minister van Milieu
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: David Anderson
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Stéphane Dion
  • Minister van Financiën
    • 12 december 2003 - 6 februari 2006: Ralph Goodale
  • Minister van Visserij en Oceanen
    • 12 december 2003 - 6 februari 2006: Geoff Regan
  • minister van Buitenlandse Zaken
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Bill Graham
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Pierre Pettigrew
  • Minister van Volksgezondheid
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Pierre Pettigrew
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Ujjal Dosanjh
  • Minister van Human Resources and Skills Development
    • 12 december 2003 - 13 januari 2005: Joseph Volpe
    • 14 Januari 2005 - 17 mei 2005: Lucienne Robillard
    • 18 mei 2005 - 6 februari 2006: Belinda Stronach
  • Minister van Indische Zaken en Noordelijke Ontwikkeling
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Andy Mitchell
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Andy Scott
  • Minister van Industrie
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Lucienne Robillard
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: David Emerson
  • Minister van Intergouvernementele Zaken
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Pierre Pettigrew
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Lucienne Robillard
  • Minister van Binnenlandse Handel
    • 18 mei 2005 - 6 februari 2006: Mauril Bélanger
  • Minister van Internationale Samenwerking
    • 12 december 2003 - 6 februari 2006: Aileen Carroll
  • Minister van Internationale Handel
    • 12 december 2003 - 6 februari 2006: Jim Peterson
  • Minister van Justitie
    • 12 december 2003 - 6 februari 2006: Irwin Cotler
  • Minister van Arbeid
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Claudette Bradshaw
  • Minister van Arbeid en Volkshuisvesting
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Joe Fontana
  • Minister van Defensie
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: David Pratt
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Bill Graham
  • Minister van Nationale Opbrengst
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Stan Keyes
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: John McCallum
  • Minister van Natuurlijke Hulpbronnen
    • 12 december 2003 - 6 februari 2006: John Efford
  • Minister van Openbare Veiligheid en Emergency Preparedness
    • 12 december 2003 - 6 februari 2006: Anne McLellan
  • Minister van Openbare Werken en Overheidsdiensten
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Stephen Owen
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Scott Brison
  • Minister van Sociale Ontwikkeling
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Liza Frulla
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Ken Dryden
  • Minister van Verkeer en Waterstaat
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Tony Valeri
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Jean Lapierre
  • Minister van Veterans Affairs
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: John McCallum
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Albina Guarnieri
  • Minister van de westerse economische diversificatie
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Rey Pagtakhan
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Stephen Owen
  • Minister verantwoordelijk voor de Canadian Wheat Board
    • 12 december 2003 - 6 februari 2006: Reg Alcock
  • Minister bevoegd voor Democratische Hervorming
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Jacques Saada
    • 20 juli 2004 - 17 mei 2005: Mauril Bélanger
    • 18 mei 2005 - 6 februari 2006: Belinda Stronach
  • Minister verantwoordelijk voor de Economic Development Agency van Canada voor de Regio's van Quebec
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Lucienne Robillard
  • Minister verantwoordelijk voor La Francophonie
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Denis Coderre
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Jacques Saada
  • Minister bevoegd voor Dakloosheid
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Claudette Bradshaw
  • Minister die verantwoordelijk is voor het bureau van Indian Residential Schools Resolutie
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Denis Coderre
  • Minister verantwoordelijk voor officiële talen
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Pierre Pettigrew
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Mauril Bélanger
  • Minister die verantwoordelijk is voor de status van vrouwen
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Liza Frulla
  • Minister van Staat
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Ethel Blondin-Andrew
  • Minister van Staat
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Albina Guarnieri
  • Minister van Staat
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Tony Ianno
  • Minister van Staat
    • 12 december 2003 - 27 juni 2005: Joe Comuzzi
    • 28 juni 2005 - 6 februari 2006: Andy Mitchell
  • Minister van Staat
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Denis Paradis
  • Minister van Staat
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Claudette Bradshaw
  • Minister van Staat
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Andy Scott
  • Minister van Staat
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: John Godfrey
  • Minister van Staat
  • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Raymond Chan
  • Minister van Staat
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Jean-Augustinus
  • Minister van Staat
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Gar Knutson
  • Minister van Staat
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Ethel Blondin-Andrew
  • Minister van Staat
    • 12 december 2003 - 6 februari 2006: Carolyn Bennett
  • Minister van Staat
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Stan Keyes
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Stephen Owen
  • Associate minister van Defensie
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Albina Guarnieri
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Mauril Bélanger
  • staatssecretaris
    • 12 december 2003 - 3 februari 2004: Rey Pagtakhan
  • President van de Queen's Privy Council voor Canada
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Denis Coderre
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Lucienne Robillard
  • Voorzitter van de Treasury Board
    • 12 december 2003 - 6 februari 2006: Reg Alcock
  • Procureur-generaal van Canada
    • 12 december 2003 - 6 februari 2006: Irwin Cotler
  • Federale Gesprekspartner voor Métis en Non-Status Indians
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Denis Coderre
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Andy Scott
  • Leider van de regering in de Senaat
    • 12 december 2003 - 6 februari 2006: Jacob Austin
  • Leider van de regering in het Lagerhuis
    • 12 december 2003 - 19 juli 2004: Jacques Saada
    • 20 juli 2004 - 6 februari 2006: Tony Valeri
  • Plaatsvervangend leider van de regering in het Lagerhuis
    • 12 december 2003 - 6 februari 2006: Mauril Bélanger
(0)
(0)
Commentaren - 0
Geen commentaar

Voeg een reactie

smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile smile smile smile smile
smile smile smile smile
Tekens over: 3000
captcha